http://krda.lt/invest/wp-content/uploads/sites/4/2017/05/rodyklė4.jpg
http://krda.lt/invest/wp-content/uploads/sites/4/2017/05/rodyklė3.jpg
http://krda.lt/invest/wp-content/uploads/sites/4/2017/05/rodyklė2.jpg
http://krda.lt/invest/wp-content/uploads/sites/4/2017/05/rodyklė1.jpg
http://krda.lt/invest/wp-content/uploads/sites/4/2017/05/rodyklė.png

Apie Kauno regioną

Kauno regionas – strategiškai itin patogi vieta ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Čia susikerta svarbiausios tarptautinės magistralės, o Tarptautinis Kauno oro uostas – tampa puikiu tramplinu, jungiančiu Lietuvą su pažangiausiomis pasaulio šalimis bei atveriančiu galimybes tarpusavio bendradarbiavimui. Regione sėkmingai vykdomas tiek vietinis, tiek tarptautinis verslas. Šioje srityje itin stebina nepakartojamas karjeros galimybes kvalifikuotiems darbuotojams siūlantys mažieji regiono miestai.

Kauno regione išsiraizgęs tankus įvairių edukacinių įstaigų tinklas, kas ne tik suteikia progą rastis naujoms darbo vietoms, bet ir sukuria didelį patogumą čia dirbantiesiems leisti savo atžalas į darželius bei mokyklas, ar kelti savo pačių kvalifikaciją.

Tai pat itin svarbų vaidmenį regione vaidina nedideli atstumai iki darbo vietos, patogiai išvystyta viešojo ir tarpmiestinio transporto sistema bei išplėtotas dviračių takų tinklas, leidžiantis per trumpą laiką pasiekti reikiamą vietą tiesiog dviračiu.

Kauno regionas – patogi vieta dirbti!