Investuok Jonavoje

Jonavos rajonas gali pasigirti išplėtota medienos apdirbimo ir chemijos pramone, kvalifikuotais žmogiškaisiais ištekliais ir puikia susisiekimo infrastruktūra: teritoriją kerta geležinkelio vėžė, magistralinis kelias A6, visai šalia – Kauno tarptautinis oro uostas.

Jonavos rajono savivaldybė siekdama pagerinti verslo aplinką, paskatinti verslo bendradarbiavimą, vystyti pramonę, pritraukti investicijas, mažinti nedarbą bei stabilizuoti gyventojų skaičių mano, kad tinkamiausias sprendimas – turėti laisvosios ekonominės zonos (toliau – LEZ) rėžimo teritorijas, nekuriant atskiros laisvosios ekonominės zonos, o priskiriant tas teritorijas Kauno laisvajai ekonominei zonai.

Šiandien Jonavos rajonas turi tris dideles sklypų teritorijas, tinkamas pramonei ir sandėliavimui, esančias 15–30 km nuo Kauno miesto ribos (žr. schemas). Pastarųjų metų praktika rodo, kad didiesiems potencialiems investuotojams reikia vis didesnių sklypų, kartais siekiančių 70–100 ha plotą, todėl būtina jau dabar galvoti ne tik apie esamų LEZ teritorijų plėtrą, bet ir kai kurių LEZ ribų plėtimą, užtikrinant investuotojų poreikius. Jonavos rajono siūlomos didelės teritorijos turi puikų susisiekimą kelių transportu, yra iki 20 km nuo Kauno oro uosto, jose galima įrengti kitą reikiamą infrastruktūrą. Išplėsti Kauno LEZ teritorijas būtų naudinga ne tik Jonavos rajono savivaldybei ar Kauno regionui, bet ir visai Lietuvai.

Siūlomos teritorijos/ sklypai:

Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-11