Kauno kongresų ir konferencijų rūmai

Kauno kongresų, koncertų ir konferencijų rūmai
Planuojama projekto pradžia: 2015 m.
Planuojama objekto statybų pradžia: 2016 m.
Planuojama statybų pabaiga: 2018 m.
Bendra projekto vertė – 70-80 milijonų litų

Šiuo metu rengiamas 30300 kv. m teritorijos prie H. ir O. Minkovskių g. 33, Kaune, detalusis planas kurio tikslas – suformuoti žemės sklypą (-us) visuomeninės paskirties statinių Kauno kongresų, konferencijų ir koncertų rūmų statybai, nustatyti pagrindinę žemės naudojimo paskirtį, būdą, pobūdį, teritorijos tvarkymo ir naudojimo režimą.


Kauno kongresų koncertų ir konferencijų rūmai bendras plotas 10675 kv. m. Čia bus įrengtos dvi koncertų salės – viena 1500 vietų pagrindinė ir antra 720 vietų transformuojama salė su vaizdu į Kauno senamiestį ir Naujamiestį, įrengtas restoranas ir restorano terasa su vaizdu į Nemuną ir Kauno senamiestį. Taip pat bus įrengta 350 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Kauno kongresų, koncertų ir konferencijų rūmuosse veiks 1440 vietų pakrantės amfiteatras, 500 vietų stogo terasos amfiteatras. Naujuose Koncertų, kongresų ir konferencijų rūmuose yra numatyta 3000 kv. m komercinės patalpos, skirtos nuomai, kuriose galės įsikurti verslo atstovai ir teikti savo paslaugas ne tik miesto gyventojams, bet ir miesto svečiams.
Naujuose Kauno kongresų, koncertų ir konferencijų rūmuose bus organizuojami įvairūs koncertai, festivaliai, konkursai, edukacinės programos vaikams, suaugusiems, savaitgalio renginiai šeimoms, spektakliai, bus galima plėtoti dalykinį ir konferencinį turizmą.