2-asis tarptautinis renginys Kaune


Europos tinklų renginys „Dalyvaujamasis valdymas ir pilietinės visuomenės įtraukimas, formuojant tarpkultūrinę politiką„ įvyko nuotoliniu būdu, ZOOM platformoje, 2021 m. balandžio 13–15 dienomis.

įtraukimas, formuojant tarpkultūrinę politiką„ įvyko nuotoliniu būdu, ZOOM platformoje, 2021 m. balandžio 13–15 dienomis.


Tinklo narius iš 14 partnerių Europos šalių ir mažiausiai 20 atstovų iš Lietuvos, į nuotolinį susitikimą kvietė Kauno regiono plėtros agentūra.

Po įvykusio renginio bus parengta miesto tinklų strategija ir Europos politikos rekomendacijos, kaip įgyvendinti bendrus miesto ir piliečių veiksmus, tarpkultūriniam dialogui, vietos ir visos Europos lygiu.

Renginyje dalyvavo pranešėjai iš Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, Jonavos rajono savivaldybės, Carnikav‘os savivaldybės, Įvairovės plėtros grupės, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, ES investicinio padalinio Tautinės mažumos prie Lietuvos Respublikos vyriausybės, Kauno Europos kultūros sostinės 2022 m. ir Jonavos rajono socialinių paslaugų centro.

Daugiausia dėmesio buvo skirta:

Kviečiame susipažinti su trumpais renginio momentais: https://www.youtube.com/watch?v=5gN2bfCoh7o&ab_channel=KaunoRegionopl%C4%97trosagent%C5%ABra