Apskritojo stalo diskusija

Lapkričio 21 d. „Menininkų namuose“ Kaune vyko Kauno regiono savivaldybių specialistų, dirbančių teritorijų planavimo, architektūros, aplinkosaugos, strateginio planavimo ir investicijų srityse apskritojo stalo diskusija.

Diskusijos tema „Apleistų teritorijų tvarkymas Kauno regione: problemos, poreikiai, galimybės“. Apskritojo stalo diskusija buvo organizuojama vykdant Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojama projektą LLI-303 „Gyvenimas švaresnėse aplinkoje – geresnė ateitis!“ (Clean Brownfields)

Susitikimo metu buvo aptartos pagrindinės problemos, susijusios su apleistų teritorijų tvarkymu Kauno regione, kokie yra savivaldybių poreikiai, susipažinta su mokslinėmis naujovėmis. kurios gali padėti savivaldybėms priimti sprendimus dėl apleistų teritorijų tvarkymo ir pritaikymo visuomenės poreikiams.

Diskusijos metu vieną iš pranešimų dėstė profesorius Kęstutis Zaleckis iš KTU Statybos ir architektūros fakulteto. Profesorius pristatė šią temą: „Tikimybiniai miesto modeliai: kas tai ir kam jie skirti“.