Baltijos jūros regiono tvaraus turizmo krypties apdovanojimas

Džiugios naujienos, kad Miško takas, ilgo atstumo pėsčiųjų maršrutas, sujungsiantis Lietuvą su Latvija ir Estija, Baltijos turizmo forume apdovanotas kaip ypatingai tvaraus turizmo kryptis!

Kauno regione Miško takas vingiuos per Birštono, Prienų rajono, Kauno rajono, Kauno miesto ir Raseinių rajono teritorijas.

Miško takas vystomas, įgyvendinant Interreg Latvia – Lithuania Programme finansuojamą projektą „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“, LLI-448.

Visame pasaulyje buvo įteikti darnaus turizmo apdovanojimai, skirti pagerbti įvairių šalių indėlį už tvaresnio ir ekologiškesnio turizmo skatinimą tiek vietos, nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Pagrindinis Baltijos jūros regiono tvaraus turizmo apdovanojimų tikslas yra suteikti nuolatinę platformą, kurios dėka tokios turizmo kryptys kaip Miško takas būtų labiau matomos kitose šalyse ir sulauktų daugiau pripažinimo. Tokiu būdu siekiama paremti subalansuotą turizmo plėtrą Baltijos jūros regione prieš ir po COVID-19 protrūkio.

Baltijos jūros regiono tvaraus turizmo apdovanojimų tikslai yra šie:

Daugiau informacijos apie patį apdovanojimą galite rasti: