Džiugios „Pėsčiųjų tako“ projekto naujienos

Džiugios naujienos sekantiems projekto „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ (LLI-448)“ įgyvendinimo naujienas. Projekto metu kuriami miško ir jūrų tako pėsčiųjų maršrutai Lietuvoje ir Latvijoje, priskirti Europos ilgo atstumo pėsčiųjų takams E9 ir E11.

Patvirtinta, kad projekto metu kuriamas miško pėsčiųjų takas eis per E11, tai yra vieną iš trijų Europos ilgų atstumų pėsčiųjų takų, einančių į rytus nuo Belgijos iki Rytų Lenkijos bei vingiuojantis išvaizdžiais miško takais. Kitas patvirtintas ilgo maršruto pėsčiųjų takas eis per  E9 pėsčiųjų taką, einantį Europos pakrantės keliais ir siūlantį galimybę keliauti smėlėtais paplūdimiais, aplink matant kopas, jūrą ir girdint jos ošimą.

Visa tai buvo patvirtinta „Europos Ramblerių Asociacijos“ (angl. European Ramblers’ Association). Ši asociacija yra skėtinė organizacija, kurią sudaro 65 pėsčiųjų organizacijos iš 35 Europos šalių. Šiose organizacijose iš viso yra daugiau nei 3 milijonai atskirų narių.


Daugiau informacijos apie E9 ir E11 bei „Europos Ramblerių Asociaciją“ galite rasti čia: