Ką veikti namuose karantino metu?

Siūlome Jus šias idėjas, kuriomis galite pasinaudoti ir taip smagiai ir turiningai praleisti laiką su artimaisiais namuose, karantino metu.

  1. Stalo žaidimai (seimosgidas.lt/9-stalo-zaidimai-visai-seimai/).
  2. Atlikite nebaigtus darbus (planavote išmokti gaminti tam tikrą valgį, susitvarkyti spintą ar peržiūrėti tam tikrus dokumentus, tuomet pats metas tai atlikti).
  3. Keliaukite po pasaulį virtualiu būdu (domėkitės norima aplankyti šalimi, kartu su šeimos nariais galite surinki įdomius faktus apie dominančią valstybę ir jais pasidalinti vieni su kitais).
  4. Gamtininkai siūlo nemokamą platformą vaikams, kurioje – gausybė užduočių apie gamtą (https://welovelithuania.com/gamtininkai-siulo-nemokama-platforma-vaikams-kurioje-gausybe-uzduociu-apie-gamta/).
  5. Kartu su šeimos nariais gaminkite maistą (pietus, pusryčius ir vakarienę ar net desertus).
  6. Dalinkitės įvairiais prisiminimais. Tai gali būti prisiminimų dalijimosi popietė (prisiminimai iš vaikystės, mokykloje nutikę linksmi įvykiai ir pan.).
  7. Atnaujinkite savo namus ar kambarius (perstumdykite baldus ar įdėkite naujų dizaino elementų (galite patys dekoruoti tam tikrus dirbinius ar pasigaminti pakabinamų nuotraukų ant sienų iš to ką turite namie)).
  8. Žaiskite žaidimus, kurių nebūtina pirkti, tokius kaip laivų mūšis, „šarados“ (atspėti pantomimą (t.y. be žodžių ir garsų) vaizduojamą žodį), pieškite mįsles, „šilta-šalta“ (paslėptų daiktų ieškojimas).
  9. Žiūrėkite filmus. Gal būt jau senai norėjote pažiūrėti kokį nors filmą, tačiau vis nerasdavote tam laiko. Galite žiūrėti net ir matytus filmus, kuriuos gera žiūrėti net ir keletą kartų (filmų idėjos: https://kaunozinios.lt/titulinis/50-puikiu-filmu-kuriuos-per-savo-gyvenima-turetu-pamatyti-kiekvienas_111816.html, lietuviški filmai: https://welovelithuania.com/lietuviska-kino-klasika-nemokamai-internetu/?fbclid=IwAR153CG3iXuyrUTi-lA5lhTil8-s7e6QBzKqL5nQEYuHoYsxolmxCQeyJGg).
  10. Domėkitės savo šalies regionais ar savo miesto ar miestelio/ kaimelio istorija. Rekomenduojame Jums šiuos virtualius turus iš Kauno regiono: