Kauno rajono savivaldybės ir Kauno rajono ūkininkų tarptautinio bendradarbiavimo vizitas į Gruziją

2019 m. gegužės 26 – birželio 1 dienomis buvo organizuotas Kauno rajono savivaldybės atstovų bei Kauno rajono ūkininkų tarptautinio bendradarbiavimo vizitas į Gruziją.

Vizite į Gruziją dalyvavo Kauno rajono savivaldybės atstovai, Kauno rajono ūkininkai, atstovaujantys augalininkystės, daržininkystės bei uogininkystės ūkius.

Vizito metu Kauno rajono delegacija apžiūrėjo arbatos plantacijas, vynuogynus bei vynuogių perdirbimo įmones, susipažino su nauja žemės ūkio politika Gruzijoje. Taip pat delegacijai buvo pristatyta Adžarijos regiono bedarbystės mažinimo politika, bei parodytas pavyzdys, kaip tai veikia.

Viešėdama Tbilisyje Kauno regiono delegacija turėjo galimybę susitikti su Lietuvos Respublikos ambasados Gruzijoje antrąja sekretore Šarūne Kubiliūte. Susitikimo metu trumpai buvo pristatyta politinė-ekonominė Gruzijos situacija. Taip pat visus labai domino bendradarbiavimo galimybės tarp Gruzijos ir Lietuvos ūkininkų.  Š.Kubiliūtė patarė labai atidžiai rinktis verslo partnerius, bendradarbiauti su Lietuvos Respublikos ambasada dėl pagalbos suteikiant informaciją apie partnerius iš Gruzijos.