Kauno regiono savivaldybių administracijų direktorių delegacija lankėsi Kazachstane

2017 m. rugsėjo 04 – 08 dienomis buvo organizuotas Kauno regiono savivaldybių administracijų direktorių tarptautinio bendradarbiavimo vizitas į Kazachstano Respubliką. Vizitas buvo skirtas kontaktų užmezgimui, galimų bendradarbiavimo sričių ir projektinių idėjų identifikavimui, patirties mainams, apsilankymui parodoje EXPO 2017.
Vizite į Kazachstano Respubliką dalyvavo Birštono savivaldybės administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdas Majauskas, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera, Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Antanas Nesteckis, Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas, taip pat VšĮ Kauno regiono plėtros agentūros direktorė Lina Misiukevičienė ir VšĮ Kauno regiono plėtros agentūros projektų vadovė Gaila Tulušienė.
Vizito metu Kauno regiono delegacija aplankė parodą EXPO 2017, dalyvavo Santarvės ordino įteikimo p. Abajui Baigenžinui (Abay Baigenzhin), asmeniniam Kazachstano prezidento gydytojui, kuris taip pat yra ir LR garbės konsulas Astanoje, ceremonijoje. Taip pat delegacija susitiko su LR ambasadoriumi Kazachstane, vyko į Karagandą, kur buvo šiltai priimti lietuvių bendruomenės, aplankė lietuvių tremties vietas.