Kauno regiono savivaldybių merų pavaduotojų vizitas į Bavarijos žemę

2017 m. gegužės 29 – birželio 2 dienomis buvo organizuotas Kauno regiono savivaldybių merų pavaduotojų tarptautinio bendradarbiavimo vizitas į Bavarijos žemę (Vokietija).

Vizito metu buvo aptarti klausimai, susiję su vaikų teisių apsaugos politika ir jos įgyvendinimu regiono ir vietos lygmenyje. Vizitas buvo skirtas kontaktų užmezgimui, galimų bendradarbiavimo sričių ir projektinių idėjų identifikavimui, patirties mainams.

Vizite dalyvavo Vytas Kederys (Birštono savivaldybės mero pavaduotojas), Erlandas Andrejevas (Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojas), Algimantas Janavičius (Kaišiadorių rajono savivaldybės mero pavaduotojas), Jonas Gurskas (Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas), Olga Urbonienė (Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotoja), Algis Marcinkevičius (Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas), Gitana Rašimienė (Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotoja), taip pat VšĮ Kauno regiono plėtros agentūra direktorė Lina Misiukevičienė ir projektų vadovė Elena Taločkaitė.