Miško ir pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtros projekto partnerių susitikimas

Šiandien įvyko projekto „Miško maršrutų kūrimas Lietuvoje ir Latvijoje. Baltijos pajūrio pėsčiųjų maršruto plėtra Lietuvoje“ (LLI-448) nuotolinis susitikimas su visais projekto partneriais.

Susitikimo metu buvo apžvelgta nuo 2020 m. birželio iki 2020 m. lapkričio vykusi veikla. Aptartos vykusios pėsčiųjų Miško tako ir Jūros tako apžiūros, aptarta šių pėsčiųjų takų rinkodaros ir marketingo aspektai. Taip pat aptartos būsimos veiklos ir jų įgyvendinimas: Miško tako ir Jūrų tako plėtra, seminarų susijusių su maršruto kūrimu organizavimas, planuojami pažintiniai vizitai, maršrutų žymėjimas, žmonių instruktavimas prieš maršruto žymėjimą ir kitos veiklos.

Taip pat aptarti leidiniai, kuriuos ruošiama spausdinti ateityje, virtualaus ir popierinio žemėlapio kūrimo eiga, kelionių vadovo kūrimo eiga bei informacijos sklaida su projektu susijusiuose tinklapiuose:  www.coastalhiking.eu ir www.baltictrails.eu.

Antroje susitikimo dalyje buvo analizuojamos maršruto žymėjimo gairės (svarbūs terminai ir partnerių atsakomybės), draugiško žygeiviams (angl.  „Hikers friendly“) ženklo schema, virtualaus žemėlapio ruošimas. Taip pat aptarti poilsio zonų darbų įgyvendinimas Žemaitijos nacionaliniame parke ir Kuldigos savivaldybėje (LV). Aptartas projekto viešinimo ir komunikacijos veiklos įgyvendinimas ir atsakomybė.