Nuotolinė konferencija

Rugsėjo 23 d. Kaune vyko Lietuvos ir Latvijos patirties mainų renginys – nuotolinė konferencija „Aplinkosaugos problemų turinčių vietovių atgaivinimas ir vystymosi perspektyvos viešajame ir privačiame sektoriuose“.

Renginys buvo organizuotas vykdant Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos finansuojamus projektus LLI-303 „Gyvenimas švaresnėje aplinkoje – geresnė ateitis!” (Clean Brownfields) ir LLI-408 „Aplinkosaugos problemų turinčių viešųjų teritorijų regeneravimas, vystymas ir priežiūra“ (LandCLEAN).

Konferencijos tikslas – susipažinti su apleistų teritorijų ir objektų tvarkymo, jų pritaikymu visuomenės poreikiams geraisiais pavyzdžiais Latvijoje.
Kaune susirinko projekto Clean Brownfields partnerių (VšĮ Kauno regiono plėtros agentūros, Kauno miesto savivaldybės, Klaipėdos rajono savivaldybės) atstovai, taip pat Kauno regiono savivaldybių administracijų atstovai, dirbantys aplinkosaugos, teritorijų planavimo, strateginio planavimo ir investicijų srityse (Jonavos rajono, Kėdainių rajono ir Prienų rajono savivaldybių) ir Kaišiadorių rajono Vietos veiklos grupės pirmininkė.