Kviečiame sudalyvauti renginyje!

Projekto „Europos miestai, skatinantys kultūrų dialogą ir kovojantys su migrantų ir mažumų diskriminacija“ metu, Kaune įvyks 2-asis šio projekto reginys.

Europos tinklų renginys „Dalyvaujamasis valdymas ir pilietinės visuomenės įtraukimas, formuojant tarpkultūrinę politiką„, vyks nuotoliniu būdu, ZOOM platformoje, 2021 m. balandžio 13–15 d.

Tinklo narius iš 14 partnerių Europos šalių ir mažiausiai 20 atstovų iš Lietuvos, į nuotolinį susitikimą kviečia Kauno regiono plėtros agentūra.

Bus parengta miesto tinklų strategija ir Europos politikos rekomendacijos, kaip įgyvendinti bendrus miesto ir piliečių veiksmus, tarpkultūriniam dialogui, vietos ir visos Europos lygiu.


Programoje dalyvaus pranešėjai iš Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, Jonavos rajono savivaldybės, Carnikav‘os savivaldybės, Įvairovės plėtros grupės, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, ES investicinio padalinio Tautinės mažumos prie Lietuvos Respublikos vyriausybės, Kauno Europos kultūros sostinės 2022 m., Jonavos rajono socialinių paslaugų centro ir daugiausia dėmesio skirs įvairovės plėtrai Lietuvoje, migrantų integracijos politikai Lietuvoje: kliūtims ir galimybėms aptarti, įvairovei ir kultūros paveldui, integracijos politikai užsieniečiams Lietuvos Respublikoje, tautinių mažumų politikai Lietuvoje, vietinio dalyvaujamojo valdymo taikymo iššūkiams, gerajai migrantų integracijos praktikai Jonavos rajono savivaldybėje ir taip pat išgirsime „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ pristatymą.

Sutrumpinta darbotvarkė žemiau:
• 13.04 val., 10: 00–14: 00 CET (vietos laikas: +1:00). Dalyvaujamasis valdymas ir pilietinės visuomenės įtraukimas, formuojant tarpkultūrinę politiką
• 14.04, 10: 00-13: 15, CET (vietos laikas: +1: 00) Lietuvos tautinių mažumų politika ir iššūkiai dalyvaujamojo valdymo vietiniam taikymui
• 15.04 val., 10: 00–11: 00 CET (vietos laikas: +1:00). Integracijos procesai ir socialinės paslaugos migrantams

Išsami renginio darbotvarkė

Registracija į renginį