Patogu dirbti

Kauno regionas – strategiškai itin patogi vieta ne tik pačioje Lietuvoje, bet ir Europoje. Čia susikerta svarbiausios tarptautinės magistralės, o tarptautinis Kauno oro uostas tampa puikiu tramplinu, jungiančiu Lietuvą su pažangiausiomis pasaulio šalimis bei atveriančiu galimybes tarpusavio bendradarbiavimui. Regione sėkmingai vykdomas tiek vietinis, tiek tarptautinis verslas.
 
 
Taip pat itin svarbų vaidmenį regione vaidina nedideli atstumai iki darbo vietos, patogiai išvystyta viešojo ir tarpmiestinio transporto sistema bei išplėtotas dviračių takų tinklas, leidžiantis per trumpą laiką pasiekti reikiamą vietą tiesiog dviračiu.
 
 

Patogi geografinė padėtis, Kauno ir Kėdainių laisvosios ekonominės zonos, Kauno Viešasis logistikos centras, kvalifikuoti specialistai, jų patirtis, sparti mokslo ir technologijų pažanga, konkurencingų įmonių tarptautiniu mastu gausa, svarbiausių transporto, upių kelių susikirtimas, tarptautinio oro uosto teikiamas pranašumas traukia investuotojus iš Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, JAV, Norvegijos, Suomijos, Vokietijos ir kitų šalių Kauno regioną daro patraukliu užsienio šalių investuotojams. Galime didžiuotis, jog esame antri pagal tiesioginių užsienio investicijų dydį šalyje.

Į Kauno apskritį galima atvykti visais įmanomais keliais – sausumos, geležinkelio, vandens ir oro. Kauno transporto mazge kertasi pagrindiniai geležinkelio (europiniai I ir IX D) ir magistraliniai automobilių (europiniai I – „Via Baltica“ – IX B) transporto koridoriai Rytų ir Vakarų bei Šiaurės ir Pietų kryptimis. Keliauti bei krovinius gabenti galima ir vandens keliais – nuo Kauno upių iki neužšąlančio Klaipėdos jūrų uosto. Greta Kauno įsikūręs tarptautinis oro uostas turi patogų susisiekimą su pagrindinėmis regiono magistralėmis, geležinkelio linijomis ir upių transporto arterijomis. Ir čia įvairiomis transporto priemonėmis įvairiomis kryptimis gabenami tranzitiniai kroviniai. Kauno oro uostas – tai daugiausia krovinių gabenantis oro uostas Baltijos šalyse ir bazinis Ryanair oro uostas, kuriame steigiama šios bendrovės lėktuvų techninės priežiūros bazė.

Taigi, Kauno regionas yra patogi vieta dirbti, kur pats žmogus laisvai renkasi savo karjeros kelią, o ne profesinės galimybės – jį!

Daugiau informacijos apie Kauno regiono investicinį potencialą rasite VšĮ „Investuok Lietuvoje“ parengtame leidinyje

aaaaaaaaa 

Save

Save

Save